639
page-template-default,page,page-id-639,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Oferta

Prawo rodzinne

Prawo rodzinne reguluje tak newralgiczne kwestie jak ustalenie ojcostwa (rzadziej macierzyństwa), zawarcie związku małżeńskiego, rozwiązanie małżeństwa przez rozwód, alimenty na rzecz byłego małżonka lub małoletnie dzieci, czy też kontakty z małoletnimi dziećmi. Powiązanie skomplikowanej procedury sądowej z budzącymi silne emocje rozstrzygnięciami często utrudnia samodzielne i skuteczne działanie przed sądem. W takich sprawach pomoc profesjonalnego pełnomocnik może okazać się decydująca.

Sprawami rozwodami rządzą skomplikowane procedury postępowania przed sądem. Powyższe, w powiązaniu z niezwykle ważkimi kwestiami rozstrzyganymi w procesie o rozwód, jak: wina rozkładu pożycia małżeńskiego, władza rodzicielska nad małoletnim dzieckiem, alimenty na rzecz małoletniego dziecka lub małżonka, podział majątku wspólnego, przesądzają o tym, że tylko pomoc profesjonalnego adwokata może zapewnić pomyślne zakończenie sprawy. Udzielana pomoc prawna w zakresie spraw o rozwód polega na udzielaniu porad prawnych i reprezentowaniu klienta przed sądem.