799
page-template-default,page,page-id-799,page-child,parent-pageid-653,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy

Wyegzekwowanie odszkodowania za wypadek przy pracy często nastręcza poszkodowanemu pracownikowi wiele problemów. Poza bowiem świadczeniem z ZUS (wypłacanym po zakończeniu leczenia lub rehabilitacji) można dochodzić także rekompensaty od pracodawcy (lub jego ubezpieczyciela), który poprzez zaniechanie swoich obowiązków, doprowadził do nieszczęśliwego zdarzenia. To on jest odpowiedzialny za to, aby zapewnić pracownikowi bezpieczne i higieniczne warunki pracy oraz za to, aby nie dochodziło do naruszenia zasad wynikających z doświadczenia życiowego czy reguł bezpiecznego wykonywania określonego rodzaju pracy. O zadośćuczynienie od pracodawcy można starać się dopiero w momencie otrzymania świadczenia z ZUS-u.

Spotykając się z naszymi specjalistami, którzy pomagają na co dzień osobom zamieszkującym Warszawę oraz jej okolice, możesz dowiedzieć się, czy należy Ci się odszkodowanie i szacunkowo, w jakiej wysokości. Nie należy się ono za to osobom, które w pracy stawiły się pod wpływem substancji psychoaktywnej. W Twoim imieniu możemy powalczyć o pieniądze za:

  • utratę zdrowia,
  • utratę dochodów,
  • rentę wyrównawczą,
  • poniesione koszty leczenia,
  • poniesiony koszty dojazdów do placówek medycznych.

Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo często odszkodowania uzyskiwane od pracodawców są znacznie bardziej satysfakcjonujące dla klientów niż te, które wypłaca ZUS. Każdy przypadek jest inny, dlatego rozpatrujemy sprawy poszkodowanych pracowników zawsze indywidualnie. Jeśli Warszawa bądź jej okolice to miejsce, gdzie szukasz dobrej kancelarii zajmującej się kwestiami odszkodowań, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbamy o to, abyś nie musiał samodzielnie przechodzić przez skomplikowaną procedurę także na drodze sądowej i miał pewność, że należne Ci świadczenie nie zostało zniżone ani przez ZUS, ani przez pracodawcę.

Dowiedz się więcej o odszkodowaniach: