634
page-template-default,page,page-id-634,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Usługi i porady prawne

Kancelaria adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy”, zlokalizowana w samym centrum miasta Warszawa, oferuje specjalistyczne porady prawne osobom fizycznym, instytucjom państwowym, przedsiębiorstwom oraz spółkom. Są one poparte wieloletnim doświadczeniem
w pracy jako prawnik i adwokat.

Porady prawne świadczymy w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego, prawa cywilnego, karnego oraz prawa pracy. Każdy nasz prawnik specjalizuje w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu możemy zagwarantować usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Zespół starannie wykwalifikowanych i ambitnych adwokatów z pełnym zaangażowaniem wnika
w powierzone sprawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych szybkim i profesjonalnym rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów prawnych, Nasza Kancelaria przygotowała możliwość skorzystania z porad prawnych nie tylko w siedzibie naszej firmy, ale również w miejscu ustalonym przez Klienta (na terenie miasta Warszawa).

Każdy zatrudniony przez nas prawnik świadczy porady prawne w formie ustnej lub pisemnej. W razie zaistnienia kłopotów, efektywna pomoc prawna i merytoryczne doradztwo są dostępne niemal natychmiast.

Mimo, iż siedziba Naszej Kancelarii znajduje się w Warszawie, porady prawne świadczmy również przez Internet, bez ograniczeń terytorialnych. W ten sposób mogą Państwo zaoszczędzić nie tylko cenny czas, ale i pieniądze.

Usługi prawnicze dla firm i klientów indywidualnych

„Bartosiak & Wspólnicy” jako sprawdzona kancelaria adwokacja z Warszawy, poza poradami prawnymi, oferuje kompleksowe usługi prawnicze, które są skierowane zarówno do przedsiębiorstw i instytucji państwowych, jak również do klientów indywidualnych.

Usługi prawnicze dla Klientów Naszej Kancelarii obejmują między innymi:

  • reprezentację przed sądami i urzędami,
  • zakładanie, przekształcanie i likwidację podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą,
  • prowadzenie postępowania układowego lub upadłościowego w kraju i za granicą,
  • porady i prowadzenie spraw z obszaru prawa pracy,
  • porady i prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, w tym spadkowego oraz rodzinnego,
  • porady i prowadzenie spraw dotyczących obrotu nieruchomościami, zbywania i nabywania nieruchomości, a także z zakresu ich odzyskiwania (mienie zabużańskie, dekret Bieruta, itp.).

Kompetentni i doświadczeni prawnicy

Zespól Kancelarii „Bartosiak & Wspólnicy” tworzą wyłącznie kompetentni i doświadczeni prawnicy, specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, takich jak prawo pracy, prawo karno-skarbowe, prawo cywilne czy prawo rodzinne.

Wszystkim naszym Klientom proponujemy usługi prawnicze w zakresie stałej lub doraźnej obsługi prawnej, w tym m.in. sporządzanie opinii i udzielanie porad prawnych, przygotowanie i negocjowanie umów z partnerami biznesowymi, jak również sporządzanie wielu innych pism oraz zapewnienie reprezentacji w sporach sądowych.

Stała kontrola nad nieustannie zmieniającymi się kodeksami i przepisami prawnymi umożliwia naszym prawnikom dostarczanie usług prawniczych na wysokim, międzynarodowym poziomie.