429
page-template-default,page,page-id-429,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Obsługa prawna firm

Dużym przedsiębiorstwom lub podmiotom prowadzącym na szeroką skalę działalność gospodarczą czy społeczną przydaje się na co dzień stała i profesjonalna obsługa prawna. W ten sposób mają pewność, że wszelkie rodzące się problemy prawne, których nie da się uniknąć w żadnej sferze działalności osób prawnych, będą nie tylko doraźnie rozwiązywane, ale także wielu błędów można będzie uniknąć. Dzięki temu podmiot działający zaoszczędzi zarówno na ewentualnych kosztach z tym związanych, jak i utrzyma wizerunek stabilnej i rzetelnej firmy.

Kancelaria prawna „Bartosiak & Wspólnicy” specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw z miasta Warszawa. Obsługujemy zarówno spółki prawa handlowego, jak również firmy funkcjonujące na podstawie ustawy o swobodzie prowadzenia działalności gospodarczej.

Proponujemy Państwu współpracę na jasnych i przejrzystych warunkach, w ramach której nasi adwokaci będą świadczyli stałe bądź doraźne doradztwo w zakresie zagadnień prawa polskiego związanego z prowadzeniem biznesu. Każdy nasz specjalista to osoba, która doskonale orientuje się w obsłudze prawnej różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Oferowana przez nas obsługa prawna firm obejmuje między innymi:

  • porady prawne, konsultacje oraz wyjaśnienia w zakresie stosowania prowadzenia bieżącej działalności,
  • przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych zawieranych przez Klienta zarówno z krajowymi, jak i zagranicznymi podmiotami,
  • nadzorowanie prawidłowości wykonania umów,
  • sporządzanie opinii i ekspertyz prawnych z zakresu działalności przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie dokumentacji na zwyczajne i nadzwyczajne zgromadzenia wspólników/akcjonariuszy,
  • rejestrowanie oraz wprowadzanie zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym,
  • uczestnictwo w negocjacjach prowadzonych przez Klienta z bankami, partnerami biznesowymi oraz wieloma innymi podmiotami,
  • reprezentowanie Klienta w sprawach sądowych, przed organami administracji publicznej oraz organami innych instytucji państwowych.

Sprawy związane z obsługą zgromadzeń osób prawnych w naszej Kancelarii prowadzą: adwokat Mariusz Bartosiak, adwokat Piotr Chmielewski.

Obsługa prawna firm na każdym etapie działalności

Kancelaria Adwokacka „Bartosiak & Wspólnicy” z Warszawy realizuje kompleksową obsługę prawną firm i przedsiębiorstw dzięki współpracy doświadczonego zespołu adwokatów, wyspecjalizowanych w prawie gospodarczym i prawie spółek, a także ekspertów z innych dziedzin związanych z prowadzeniem własnej działalności.

Profil Naszej Kancelarii pozwala nam na bieżąco śledzić problemy, z jakimi stykają się osoby prowadzące działalność gospodarczą i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom w zakresie doradztwa prawnego. Obsługujemy Klientów ze wszystkich branż gospodarki, starając się zrozumieć zarówno prawne, jak również biznesowe potrzeby zgłaszających się do nas osób.

Obsługa prawna przedsiębiorstw, którą proponuje Kancelaria „Bartosiak & Wspólnicy” jest skierowana zarówno do mniejszych, jak i większych firm, na każdym etapie działalności.